Advertorial

מחסום שפה הפך לנחלת העבר! כעת תוכל לדבר עם כל אחד בשפתו בעולם כולו.

שתף את ההנחה הזו עם משפחה וחברים.
דבר כל שפה תוך שניות!

תקשורת היא חלק מהותי מהחוויה האנושית ופותחת דלתות רבות. היא גם מאפשרת לך ללמוד מאחרים בכל היבט בחיים. אך מה אם אינך יודע לדבר שפה נוספת מלבד לשפה שלך?

האם יש פיתרון שיכול לעזור לנו לתקשר מבלי שנצטרך ללמוד שפה נוספת מההתחלה?

אנו משתתפים במשך שנים בקורסים יקרים ללימוד שפות מבלי לקבל את התוצאות שלשמן נרשמנו לקורס. דוברי השפה כשפת אם תמיד ילעגו על המבטא שלנו, על האופן בו אנחנו מדברים, ולעולם לא נעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו מלכתחילה.

דבר כל שפה תוך שניות!

שיעורי שפה הם בזבוז זמן וכסף

אם היית יכול לדבר בשפה אחרת, ולא היה נדרש ממך הרבה זמן או כסף בכדי ללמוד אותה – איך היית מנצל זאת?

האם ידעת שיש אנשים שלא נוסעים למקומות מסוימים בגלל החשש שהתקשורת עם תושבי המקום תהווה למכשול?

האפשרות לנסוע רק למקומות בהם מדברים את שפתך מאוד מגבילה, גם אם מדובר באחת השפות המדוברות בעולם, אך לימוד שפה חדשה – היא משימה כל כך קשה.

גם אם תלמד את שפת היעד שלך, יעברו שנים עד שתוכל לדבר אותה כשפת אם.

חייבת להיות דרך טובה יותר!

מה אם היית יכול להרשות לעצמך להחזיק מתורגמן צמוד?

מתי בפעם האחרונה בשהותך במדינה זרה, הרגשת בטוח לבקש הוראות כלשהן? האם הרגשת בנוח לערוך קניות? מה לגבי הזמנת מונית?

אל תדאג! כולנו מכירים את ההרגשה! מחקרים מוכיחים שמבוכה בעקבות אי ידיעת השפה מהווה גורם מרתיע מפני טיולים בחו"ל, כמו גם בפיתוח קריירה בינלאומית.

איך פוליטיקאים ואנשי עסקים מפורסמים מסתדרים כל כך טוב אם הם מדברים רק שפה אחת?

האמת היא שהם שוכרים מתורגמן במקום לבזבז את זמנם וכספם היקר על לימוד שפות. הרבה יותר קל לתקשר כראוי כאשר מישהו אחר יכול לבצע את התרגום עבורך.

עם זאת, שירותי תרגום סימולטני עלולים להיות יקרים מאוד. שוב, חייבת להיות דרך טובה יותר.

האם מתרגם כיס באמת עובד?

גיקים טכנולוגיים מתכננים מתרגם אוניברסלי מאז שהרעיון זכה לפופולריות דרך מסע בין כוכבים. מדעני השפה עובדים על כך מזה שנים רבות, אך תמיד נתקלו בסוגיות כשמדובר בהחלפת מילון כיס למתרגם כיס.

עם זאת, עם ההתפתחויות האחרונות בטכנולוגיה ולמידה חישובית, תרגום מכונה סוף סוף עובד!

במהלך העשור האחרון, יותר ויותר אנשים פנו לתרגום מכונה להבנת שפה, אך מתרגם כיס היה יקר מדי עבור האדם הממוצע. כעת, סוף סוף נמצא הפיתרון למחסומי השפה במחיר שווה לכל כיס!

איכות מעולה ומשלוח מהיר. האתר מציע יתרונות רבים! המחירים טובים וההזמנה מגיעה בזמן שהובטח. קניתי שתי יחידות כי זו הייתה העסקה המשתלמת ביותר עבורי. אני בהחלט חושב שאחזור לקנות עוד כשאצטרך

זו הייתה הפעם הראשונה שקניתי מוצר כזה דרך האתר. תמיד הייתי מאד נאמנה למותגים ידועים שהיו הרבה יותר יקרים. ההבדל במחיר ובמידע על המוצר בהשוואה למוצרים דומים גרם לי להחליט לקנות מהאתר הפעם. לאחר שהמוצר הגיע בזמן והשתמשתי בו מספר שבועות, אני מוכרחה לומר שאני מאד מרוצה ממה שקיבלתי. אני ממליצה בחום!

רכישת מוצר זה ריגשה אותי עד מאד! המוצר עונה על כל הציפיות. כמו כן, המשלוח מגיע בזמן והוא מגיע בקופסה מוגנת היטב בכדי לא לפגוע במוצר עצמו. בדקתי ביקורות על מותגים דומים אחרים אך מעולם לא השתכנעתי ששווה לרכוש אותם. אך המוצר הזה היה ללא ספק רכישה מצוינת עבורי.

התשובה נמצאת כאן: Nativo Pro

הפיתרון לכל בעיות התקשורת וסוגיית המתורגמנות נקרא: Nativo Pro. גאדג'ט חדש זה ישנה את אופי הנסיעות שלך, את התקשורת עם הסביבה, ואת הדרך בה אתה רואה את העולם. והחשוב מכל, יעזור לך להיות מובן על ידי האחרים. זהו מתרגם קולי חכם המציע תרגום בזמן אמת ליותר מ- 30 שפות.

איכות הצליל הברורה, הניידות ותכונתו השקטה הופכים את Nativo Pro לבן לוויה אידיאלי לנסיעה. הוא יאפשר לך להתגבר על כל מכשול שפה ולצאת ממצבים לא נעימים.

היתרונות העיקריים של Nativo Pro:

  • Nativo Pro מאפשר לך לתקשר ביותר מ- 30 שפות. הוא מספק תרגום דו כיווני מהיר ומדויק להפיכת השפה למובנת במדינות זרות, ובאופן פשוט. כעת תוכל לבקש הוראות, להזמין מהתפריט ולתת הוראות לנהג המונית בלי הלחץ מאי ידיעת השפה!

  • מסוגל לתרגם בזמן אמת ליותר מ- 30 שפות: סינית מדוברת, קנטונית, ניב סצ'ואן, סינית מסורתית, אנגלית (סין), אנגלית (ארה"ב), אנגלית (בריטניה), אנגלית (אוסטרליה), אנגלית (הודו), קוריאנית, יפנית, צרפתית, גרמנית, צרפתית (קנדה), ספרדית, ספרדית (מקסיקו), תאילנדית, איטלקית, הולנדית, יוונית, פורטוגזית, פורטוגזית (ברזיל), רוסית, ערבית (מצרים), ערבית (ערב הסעודית), ערבית (בינלאומית), הונגרית, רומנית, שוודית, צ'כית, פינית, דנית, פולנית. נוסף על כך, התרגומים די מדויקים, ללא תלות באורכם.

  • מתורגמן בזמן אמת. ניתן להשתמש בו פנים אל פנים עם אדם אחר, והוא פותר את כל בעיות התקשורת האפשריות, מכיוון שהוא מציע מענה ישיר תוך שניות ספורות באמצעות זיהוי קולי מיידי.

  • חיבור אלחוטי Bluetooth. באפשרותך לחבר את המכשיר לנייד שלך באמצעות Bluetooth המאפשר שידור אלחוטי במרחק של עד עשרה מטרים (מרחק זיהוי קולי הוא שני מטרים). בנוסף הוא תואם לרוב מערכות ההפעלה הסלולריות.

חסרונות

  • הוא נמכר באופן מקוון רק דרך האתר הרשמי שלו.

באפשרותך להגיע לכל מקום - ללא גבולות

פותח בפניך אפשרויות וכל מקום בעולם שתרצה להגיע אליו. כיום הטיסות הפכו להיות זולות מאי פעם וכעת סוף סוף תוכל לנצל עובדה זו.

תאר לעצמך עד כמה נעימה תיהיה חווית הנסיעה שלך, אם לא תיתקל בבעיות שפה או שלא יהיו לך דאגות מאי הבנות. דבר עם כל אחד בשפת האם שלו וֶהֱיֵה מובן לחלוטין באמצעות Nativo Pro.

לזמן מוגבל, Nativo Pro מציע הנחה של 50% על רכישות שהוזמנו מדף המוצרים הרשמי שלהם. אל תחמיץ את ההזדמנות שמשנה את החיים!

קידום: עכשיו 50% הנחה ומשלוח חינם ברחבי העולם לזמן מוגבל!

לחץ לבדיקת זמינות

שתף את ההנחה הזו עם משפחה וחברים.

NOTE: THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE ON AMAZON OR EBAY

Nativo Pro

1) הזמן עוד היום את Nativo Pro דרך האתר הרשמי כדי לנצל את המחיר המיוחד. חנות רשמית

2) התחל להשתמש ב- Nativo Pro והיפרד לתמיד ממחסומי השפה! כעת תוכל לדבר עם כל אחד בעולם.

לחץ לבדיקת זמינות